0

Rozlučka se svobodou – Závoj

JAK VYROBIT SVATEBNÍ ZÁVOJ NA ROZLUČKU SE SVOBODOU

Chystáte se uspořádat své kamarádce, kterou čeká tak důležitý životní krok, jako je svatba, rozlučku se svobodou? V tom případě nesmíte zapomenout žádný z důležitých detailů. K rozlučce se svobodou neodmyslitelně patří doplňky, jako jsou květinové čelenky, šerpa pro budoucí nevěstu, podvazky, ale také svatební závoj.

Pokud si ale chcete dát na doplňcích a dekoraci opravdu záležet, vložit do toho „kousek sebe“ a jste zručná, proč si některé z těchto věcí nevyrobit? Kdo by neocenil vlastnoručně vytvořený závoj? Ten budoucí nevěsta jistě ocení a dojme jí. Slzy štěstí k rozlučce se svobodou zkrátka patří.

CO BUDETE POTŘEBOVAT:
• čelenka (s perlami nebo na ní můžete perly jednoduše přilepit například tavnou pistolí)
• stuhu
• ozdobu (například květinu)
• tyl

Barvy všech doplňků můžete přizpůsobit tomu, v jakých barvách se bude celá rozlučka odehrávat.

POSTUP VÝROBY:
1. Přes čelenku přehnete úhledně poskládaný tyl. Délku a počet přehnutí si zvolte dle sebe podle toho, jak chcete, aby byl závoj dlouhý a „bohatý“.
2. Na závoj navážeme pentli, kterou můžeme zavázat i do mašličky, ke které poté můžeme přidat i další ozdoby. Když pentli lehce přichytíte nití, můžete její pomocí poté stuhu utáhnout a závoj tím získá objem.
3. Na čelenku přiděláme jakoukoliv ozdobu dle vašeho výběru, například květinu. Tu můžete k závoji přivázat, přišít, ale také přilepit tavnou pistolí.

Nyní už stačí pořídit nebo vyrobit ostatní doplňky na rozlučku se svobodou a párty může začít. Pod foto návodem najdete další inspiraci.

 

 

Další inspirace na dekorace

Zdroj obrázků:
https://cz.pinterest.com/pin/72268768990949619/
https://www.zoviti.com/blog/cool-bachelor-party-decoration-ideas-2/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.